Hakkımızda

MY LOGISTICS

İşinizi İleriye Taşıyacak
Lojistik Çözümleri

10 + Yıl

Sektörel Tecbürübe
Awesome Image

Sektöre özel, hızlı ve esnek, uçtan uca lojistik hizmetlerimiz hakkında bilgi alın! İşinize güç katacak hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

MY Logistics, sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru, hızlı, hatasız, sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur. Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı, ileri IT teknolojileri ve Ar-Ge ekibi, yurt içi ve yurt dışına yayılmış ofisleri, sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepoları, müşteri ihtiyaçlarına özel esnek ve inovatif lojistik hizmetleri sunar. Dünya geneline yayılmış uluslararası güçlü global network ağı ile MY Logistics, müşterilerinin dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına küresel ölçekte çözüm getiren deneyimli bir yönetim uzmanıdır..

Awesome Image
Lojistiği Seviyoruz
We Love Logistics
0k

Komple Parsiyel

TOPLAM
0k
Havayolu
0K
Denizyolu
0k
Karayolu
Neden MY Logistics

Lojistik Hizmetlerimizi
Seçmeniz İçin 4 Neden

Şeffaf Fiyatlandırma

Müşterilerine vermiş olduğu tekliflerde şeffaf fiyat politikası sunuyoruz.
01

Zamanında Teslimat

Gönderilerinizi gideceği ülkeye zamanında teslim ediyoruz.
02

Gerçek Zamanlı İzleme

Tüm araçlarımızdaki GPRS donanımı sayesinde online takip imkanı
03

7/24 Online Teknik Destek

Müşterilerimize 7/24 çevrimiçi destek veriyor ve çözümler sunuyoruz.
04
Awesome Image
Awesome Image
Kurumsal Değerler

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti için sürekli iş süreçlerini iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan, yaratıcı çözüm önerileri ile inisiyatif kullanabilen genç, dinamik ve deneyimli uzman kadroları ile sektör de önde gelen firmalar arasında yer almak.
Kurumsal Değerler

Vision Statement

Ekonomik sınırların kalktığı, rekabetin maksimum düzeye eriştiği bir ortamda nakliye ve dağıtımı sorun olmaktan çıkartacak imaj, araç ve teknolojik alt yapıya sahip, sektörüne yön veren, öncü bir marka firması olmak.
Kurumsal Değeler

Kalite Politikası

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak ve yerine getirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Maliyet, süre ve kalite açısından müşteriyi memnun edebilmek, operasyon bazında müşteri şikayetlerini minimum seviyeye indirebilmek.