Karayolu Taşımacılığı

Awesome Image

Karayolu Taşımacılığı

MY Logistics Birleşik Krallık ve Avrupa Ülkelerine İthalat & İhracatta Komple ve Parsiyel Taşımacılık Hizmeti Vermektedir.
Awesome Image

Karayolu Hizmetimize Genel Bakış

Başta Birleşik Krallık, Almanya, Benelux ve İskandinav ülkeleri olmak üzere anlaşmalı kiralık araçlarımız ve güçlü tedarik altyapımız ile her hafta karşılıklı olarak İHRACAT - İTHALAT çıkışlarımız olmaktadır. Değerli talepleriniz olması durumunda uygun fiyat teklifi politikamız ile yardımcı olmak isterİz. Müşterilerimizin yüklerinin yurtiçi ve yurtdışındaki depolarımızda İhracat öncesİ, İhracat sonrası; İthalat öncesİ ve İthalatı sonrası ellleçleme, ambalajlama, depolama ve micro dağıtım hizmetini de sunmaktayız.
Awesome Image
TAŞIDIĞIMIZ YÜK
0
Yılda Taşınılan Yük/Ton
Awesome Image
Destinasyonlar
0+
Gittiğimiz Ülke Sayısı

Sunduğumuz Hizmetler

MY Logistics, Komple ve Parsiyel olarak İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu, Düzenli Grupaj İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu, Minivan Express Taşımacılık, Transit Taşımalar, Askılı Tekstil Ürünleri Taşımaları, Gümrükleme ve Depolama hizmetleri vermektedir.
Awesome Image

Parsiyel Taşımacılık

Bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş yük halinde taşıma sürecine verilen isimdir.
Awesome Image

Komple Taşımacılık

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir.
Awesome Image

Transit Taşımacılık

Transit yük taşımacılığı, bir ülkeden diğer bir ülkeye nakliye yapılırken üçüncü bir ülke topraklarından gümrüğe takılmadan geçirilmesi anlamına gelir.

Lojistik Zincirinin Önemli Bir Parçasıyız.

Günümüzde lojistik, tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması, taşınması, depolanması ve dağıtımına yönelik hizmetlerin tamamını kapsayan lojistik kavramı, gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak, taşımacılığı da içine alacak biçimde genişlemiştir. MY Logistics olarak Türkiye-Avrupa ülkeleri arasında lojistik zincirinin önemli bir parcası olmayı hedefliyor ve bu hedefimize emin adımlarla iilerliyoruz.

Maliyet Optimizasyon

Azaltılmış Taşıma Süresi

GPRS Takip Sistemi

Hasarsızlık Teminatı