Minivan Express Taşımacılık

Awesome Image

Minivan Express Taşımacılığı

MY Logistics Birleşik Krallık ve Avrupa Ülkelerine İthalat & İhracatta Komple ve Parsiyel Minivan Express Taşımacılık Hizmeti Vermektedir.
Awesome Image

Minivan Express Taşımacılık (Speedy Van)

Maksimum 15 ve 17 m3, 1300 kg, 6 Euro Palet taşıma kapasiteli öz mal araçları ile ülke ve mesafeye göre hızlı teslimatlar yapan MY Logistics, aynı zamanda sınır kapılarından da hızlı geçiş sağlayabiliyor. Talep Edilen Zaman Aralığında Dürüst, Güvenilir ve Hızlı Servis Tüm Gümrük İşlemleri İçin Çözüm Ortaklığı Müşteri İhtiyaçlarına Uygun Olarak Özel Endüstriyel Çözümler Hizmetlerimize göz atmak için tıklayın. MY Logistics ürünleriniz, gideceği yere bağlı olarak ortalama olarak 24 ile 84 saat civarında teslim edilir. Minivan ekspres taşımacılığı size lojistikte en hızlı çözümü sunar. MY Logistics olarak, modern araçlarımız ile 1,3 tona kadar olan yüklerinizi her yere taşıyoruz. Minivan ekspres taşımacılığı ile garantili taşıma gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomiktir. Ayrıca havayolu taşımacılığına göre de daha az evrak ve formalite işlemi ile taşıma işlemleriz gerçekleşir. Minivan taşıma hizmetlerimiz tüm Avrupa’yı kapsamaktadır.
Awesome Image
TAŞIDIĞIMIZ YÜK
0
Yılda Taşınılan Yük/Ton
Awesome Image
Destinasyonlar
0+
Gittiğimiz Ülke Sayısı

Hızlı Gönderilerinize Express Çözümler

MY Logistics, Komple ve Parsiyel olarak İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu yaparak gönderilerini 24 saat ile 72 saat arasında tüm avrupa ülkelerine varışını sağlamaktadır. Güçlü tedarik altyapımız ve anlaşmalı araçlarımız ile express yüklerinize güvenli ve zamanında taşıma garantisi veriyoruz.
Awesome Image

Parsiyel Taşımacılık

Bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş yük halinde taşıma sürecine verilen isimdir.
Awesome Image

Komple Taşımacılık

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir.
Awesome Image

Express Kurye

Ekspress kurye, e-ticaret gönderileriniz ve ETGB mikro ihracat gönderilerinize kapıdan kapıya hızlı ve güvenilir servisleri ekonomik olarak sunmaktayız.

Door to Door ( Kapıdan Kapıya) Express Hizmeti

Başta Avrupa Ülkeri olan, Almanya, Hollanda, Fransa, Macaristan, İsveç gibi ülkeler olmak üzere anlaşmalı kiralık araçlarımız ve güçlü tedarik altyapımız ile her hafta karşılıklı olarak İHRACAT - İTHALAT çıkışlarımız olmaktadır. Değerli talepleriniz olması durumunda uygun fiyat teklifi politikamız ile yardımcı olmak isterİz

Maliyet Optimizasyon

Azaltılmış Taşıma Süresi

Real Time Monitoring

Real Time Monitoring